Tapal jäeti uue tankla detailplaneering vastu võtmata

Autor: Andres Pulver • 31. august 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Tapa vallavolikogu ei võtnud eile vastu Liblika kinnistu detailplaneeringut, mis annaks võimaluse Tapale uue Olerexi tankla ehitamiseks. Volinikud ei ole uue tankla ega ka arendaja vastu, pigem tahetakse pisut riigiga vägikaigast vedada.

Tapa linna servale kavandatav Olerexi tankla. Vasakule jääb Rakvere-Pärnu maantee, kust oleks nii vallavõimude kui ka arendaja hinnangul vaja juurdepääsu tanklale.
Autor: Eskiis

Tapal Rakvere poolt sisse sõites vahetult enne paremale suunduvat kurvi vasakule tee äärde jääva Liblika maaüksuse ja selle lähiala detailplaneering algatati mullu 1. aprillil. Avaliku väljapanekuni jõudis see tänavu aprillis.

Tapa vallavalitsuse maakorraldaja Linda Kelu-Toome rääkis, et väljapaneku käigus esitati neli arvamust.

Üks neist käsitles Pikk 76 ette kavandatud ohutussaart, mis ei võimaldaks pääsu sellele kinnistule suuremate autodega ning parkimist tänava ääres ning ka soovi eraldada tankla Pikast tänavast igihalja hekiga. Maakorraldaja sõnul oli tegemist mõistlike soovidega ning nendega ka arvestatakse.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!