Vinni vald hakkas kossuklubi sponsoriks

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 3. september 2021
Jaga lugu

Rakvere Tarva mänedžer Arnu Lippasaar ja peatreener Martin Müürsepp külastasid maakonna omavalitsuste liidu töökoosolekut, kus tutvustati valla- ja linnajuhtidele plaane ning edastati pöördumine palvega toetada Lääne-Viru esindusvõistkonda.

Vinni vallavanem Rauno Võrno (vasakul) andis sümboolse tšeki Rakvere Tarva mänedžerile Arnu Lippasaarele.
Autor: Ain Liiva

Lippasaare sõnul ollakse hetkel paraku endiselt seisus, kus oodatakse klubi senise kauaaegse peasponsori Rakvere lihakombinaadi seisukohavõttu, kas ja millises mahus jätkab ettevõte tiimi toetamist.

Maakonna omavalitsustest reageeris keerulisse olukorda sattunud korvpallimeeskonna palvele esimesena Vinni vald.

Lääne-Viru suuremate omavalitsuste hulka kuuluva Vinni vallavanem Rauno Võrno lausus, et meeskond, kelle tagasitulek kõrgliigasse sai paarkümmend aastat tagasi alguse just Vinni spordihoone pallimängusaalist, tunneb end ebakindlana ja seetõttu tuleb praegu kõigil seljad kokku panna.

"Tarvas on pakkunud läänevirulastele kuhjaga häid emotsioone, kuid hetkel on nad hädas. See on hädaolukord, sest korvpallihooaeg algab sisuliselt juba nädala pärast," kõneles ta.

Võrno lisas, et Vinni valla 10 000 euro suurune panus võiks julgustada ka teisi Lääne-Viru omavalitsusi Tarvast aitama. Toetussumma sümboolse tšeki andis vallajuht Rakvere Tarva mänedžerile üle kolmapäeval.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!