Tamsalu päevad lõpuks toimuvad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 7. september 2021
Jaga lugu

Tamsalu linn tähistab 25. sünnipäeva 10.-12. septembrini toimuvate Tamsalu päevadega.

Tamsalu päevade peaesieja on Karl-Erik Taukar Band
Autor: Tamsalu Päevade korraldajad

Eelmisel aastal ära jäänud ning selle aasta mais toimuma pidanud Tamsalu päevad on mitmekesisema programmiga kui kunagi varem. Tapa valla kultuurikeskuse direktor Edmar Tuul sõnas, et Tamsalu päevadest leiavad tegevust kõik inimesed, olenemata vanusest või huvidest. "Samuti pakume mitmekesist programmi nii hingele kui kehale.”

Tamsalu päevad algavad Tamsalu muuseumi 20. sünnipäeva näitusega. Õhtul avatakse kultuurimajas Reena Curphey isikunäitus “LOO-MINE”. Tamsalu päevade avakontserdil esineb Tamsalu kultuurimajas armastatud laulja Maarja-Liis Ilus.

Laupäeval äratab inimesed üles motoklubi Rakvere Raibe RC mootorrataste mürin. Lisaks toimuvad vestlusringid eakatele, kohal on teaduslike etendustega teadusbuss, huvilised saavad proovida kiikingut ning üle linna on avatud mitmed kodukohvikud.

Kuna peagi avatakse Tamsalus beebikool, siis Tamsalu päevade raames toimub beebikooli näidistund, kuhu oodatakse emasid koos oma lapsega mängima. Õhtule paneb meeleoluka punkti tantsuõhtu tammepargis, kus esinevad SK! 14 tantsutüdrukud ning tantsuansambel fantaasia. Tamsalu päevade peaesinejaks on Karl-Erik Taukar Band.

Traditsioonide kohaselt on pühapäev Tamsalu päevadel spordipäev. Avatakse pidulikult Tamsalu rollerirada, kus läheb tuliseks rulluisuvõistluseks ehk toimub võistlus “Viru rull”. Spordikompleksist leiab veel maailmastaari Jaan Roose, kes näitab uskumatut show’d slackline’l ning näha saab ka akrobaatikat õhumattidel. Toimub ka emotsiooniderohke tänavakorvpalli lahing.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!