Lepna raamatukogus hakkas tööle postipunkt

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 8. september 2021
Jaga lugu

Lepnas, kus elanikud on seni saanud postiteenuseid kasutada kas postikulleri vahendusel või Rakveres, alustas 1. septembril raamatukogus tööd postipunkt.

Lepna raamatukogus töötab postipunkt.
Autor: Lepna raamatukogu

Lepna postipunkt on avatud esmaspäeviti, teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kell 10.30–17.30 ning kolmapäeviti kell 12.30–18.30, nädalavahetustel on postipunkt suletud.

Oma teenuste poolest on postipunkt samasugune postiasutus nagu postkontorgi. Postipunktid võtavad vastu erinevaid saadetisi, makseid (ettevõtetele) ja ajakirjandustellimusi ning müüvad vajalikku postikaupa, näiteks ümbrikuid ja postmarke. Samuti saavad inimesed sealt kätte kõik saabunud saadetised. Postipunktis saab teenuste eest tasuda nii sularahas kui ka maksekaardiga.

Omniva kliendikogemuse üksuse juht Kristi Mäeorg tuletas meelde, et lisaks postkontorisse või postipunkti kohale minemisele on võimalik postiteenuseid tarbida ka oma kodust lahkumata.

„Kui inimene elab lähimast postkontorist või postipunktist kaugemal kui viis kilomeetrit, on tema jaoks kirjakandja tellimine tasuta ning tasuda tuleb vaid tellitavate teenuste eest. Nii saab maapiirkonnas postiteenuseid tarbida ka näiteks siis kui kohalik postiasutus on parasjagu suletud,“ selgitas Mäeorg.

Kirjakandja saab koju tellida helistades telefonil 661 6616, saates e-kirja aadressil [email protected] või vormistades tellimuse Omniva kodulehel. Kirjakandja vahendusel saab nii saata kui vastu võtta kirju ja pakke ning osta postimaksevahendeid, vormistada ajakirjandustellimusi ning maksta makse.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!