Politsei otsib seenele läinud 85-aastast Iljad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 9. september 2021
Jaga lugu

Politsei palub inimeste kaasabi selgitamaks välja 85-aastase Ilja asukohta. Mees läks 8. septembri hommikul Lüganuse vallas Aidu-Liiva küla kanti metsa seenele ning ei ole seniajani naasnud.

Politsei otsib Lüganuse vallas kadunud 85-aastast Iljad.
Autor: politsei- ja piirivalveamet

Ilja on 160cm pikk, kiilaspäine ja kõhna kehaehitusega. Kodust lahkudes oli tal seljas pruun jope, hallid dressid, mustad kummikud ja peas tume müts.

Mehel on mäluprobleeme ja ta ei võtnud kaasa mobiiltelefoni. Ta käib sageli metsas seenel Aidu-Liiva küla kandis, samuti Suurlauka järve juures ning seal läheduses olevates turba rabades.

Politsei käivitas koheselt otsingud, kuhu kaasati koerajuht koos politseikoeraga ja päästeameti droon, kuid Iljad ei õnnestunud eile õhtul leida.

Täna hommikul pani politsei kokku otsingurühma, kuhu kuuluvad politseinikud, politseikoerad, droonimeeskond ja politseikopter, kes jätkavad otsinguid.

Otsingumeeskond liigub ahelikuna metsas ja kontrollib piirkonda. Õhust toetasid otsinguid PPA lennuk ja kopter. Seni pole kahjuks õnnestunud meest leida.

Politsei jätkab otsinguid ning vajadusel kaasame õhtupoolikul veel lennusalga koptereid, et soojuskaameraga piirkonda kontrollida.

Politsei palub kõigil, kes on Iljad näinud või omavad teavet tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!