• 16.09.21, 15:14

Kes kellega käib ehk valimiste välimääraja: Viru-Nigula vald

Erinevalt nii mõnestki teisest omavalitsusest on Viru-Nigula vallas võimu juurde pürgijaid rohkem kui neli aastat tagasi. Nimekirju on kolme asemel viis ja kandidaategi 111 asemel 117.
Kunda spordikeskus ja Viru-Nigula vallavalitsus asuvad sama katuse all.
  • Kunda spordikeskus ja Viru-Nigula vallavalitsus asuvad sama katuse all.
  • Foto: Viru-Nigula vallavalitsus
Kõige tõsisem rebimine tuleb Viru-Nigula vallas kahe valimisliidu vahel, kuigi kaalukauss on siiski ilmselt kõvasti ühele poole kaldu.
Vallavanema Einar Vallbaumi valimisliit Meie Kodu võitis eelmised valimised ja suursoosikuna minnakse valimistele vastu nüüdki. Seda enam, et valimisliiduga on ühinenud mitu kõva tegijat.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele