Suured väljakutsed, mis personalijuhte kohe ees ootavad

Autor: Kai Saard • 29. september 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Suurest personalijuhtide küsitlusest selgus, et üks ja kindel katsumus, mis personalitöötajaid praegusel ajal kimbutab, on puudus kvaliteetsest tööjõust. Kuidas sellega rinda pistetakse ja milliseid väljakutseid personalieksperdid veel välja tõid? Arvamust avaldasid teiste seas HKScani, JELD-WEN-i ja teiste ettevõtete personalijuhid.

Ülevalt vasakult Tiina Drui (Eesti Energia) ja Relika Rohtoja (HKScan); alt vasakult Karin Rändla (JELD-WEN) ja Maarja Erm (Express Post)

Puudus tublist tööjõust

JELD-WENi personalijuht Karin Rändla selgitab portaalis personaliuudised, et ettevõtte globaalse personalistrateegia märksõnad on jätkusuutlikkus, mitmekesisus, kaasamine, töötajate lojaalsus ja heaolu. "Kuidas siis kõiki neid märksõnu igapäevaelu tegevustesse rakendada, kui operatiivsed väljakutsed, nagu uute töötajate värbamine, väljaõpe jms, võtavad osakonna paljudelt töötajatelt suure aja ning muude personalivaldkondade jaoks aega napib," sõnas Rändla.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!