Punane kukk kargas majale turja

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 29. september 2021
Jaga lugu

Kui esmaspäeval tuli päästjatel kaks korda käia hooletust kütmisest põhjustatud väljakutsetel, mis lõppesid õnnelikult, siis eile nii hästi ei läinud - tõenäoliselt just hooletust kütmisest alanud põlengu tagajärjel langes tuleroaks kahekorruseline elumaja.

Põleng Moel.
Autor: Kadrina vabatahtlik päästekomando

Teate põlengust sai häirekeskus eile hommikul kell 8.45. Päästjate kohale jõudes olid Moel Pargi tänaval asuva maja elanikud ja nende koer ise majast välja saanud ning päästjad said kohe kustutamisega tegelema hakata.

Kella 9.22-ks olid tulekolded esimesel korrusel likvideeritud ning alustati kollete otsimise ja kustutamisega hoone teisel korrusel ning vahelagedes. Tulekahju lokaliseeriti kell 10.01 ning likvideeriti lõplikult kella 11.49 paiku.

Inimesed küll kannatada ei saanud, kuid maja muutus elamiskõlbmatuks.

Kuigi tulekahju täpsem tekkepõhjus on selgitamisel, on alust arvata, et põlengu põhjustas hooletus kütteseadme kasutamisel.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!