Elari Piksaril on pronksi-, hõbeda- ja kullatooni medaleid. Endine maadleja on need pälvinud suurepäraste soorituste eest. Päästeametisse sattus ta juhusega pooleks neli aastat tagasi, aga rahulikul mehel on sisemist põlemist nõndapalju, et kirg ja armastus töö vastu on temast kujundanud hea päästja. Ta on eeskuju.

- Elari Piksar pälvis elupäästemedali. Foto: Andras Kralla
Tapa päästekomando päästja.
Maarjamaa hariduskolleegiumi järelevalve spetsialist.
Elari Piksar on elupäästja, kes aidanud inimesi ennast säästmata.
Tema lemmikpaigas – kodus – särab tema auks aumärk. Veel üks. Omal ajal maadluses parimate seas olnud meest tunnustati septembri lõpus elupäästemedaliga.
Siseminister Kristian Jaani ja päästeameti peadirektor Kuno Tammearu surusid 79 inimese seas hea maadleja tugevat kätt esimest korda.
Igal medalil on kaks külge. Päästjaid ei kiideta ülemäära palju ja nende ennastsalgavust ei panda tööhoos kuigi tihti tähele.
Päästja kolm elutõde
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Lisatud galerii medalitseremooniast
Päästeamet andis täna pidulikul tseremoonial üle elupäästja medalid. 12 autasu tuli ka Lääne-Virumaale.
Väike-Maarja päästekomando mehed pälvivad kuus medalit.
Täna pälvib elupäästemedali 79 inimest, aumärk pannakse rinda ka 12 läänevirulasele, neist kaheksa meest on tõelised kangelased. Nad on elupäästjad. Medalisadu tabab Väike-Maarja päästekomando mehi.
Kuula ka podcasti haridusest ja tööturust
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.