Valimisennustuse võitjad on selgunud

Autor: Andres Pulver • 21. oktoober 2021
Jaga lugu

Lääne-Virumaa Uudised laskis lugejatel enne valimisi väikeses ennustusmängus mõtteid mõlgutada ja nüüd on võitjad selgunud.

Valimised.
Autor: Liis Treimann

Rebimine oli tihe ja kui esikoht eristus teistest selgelt, siis edasi läks vaja juba vaat et fotofinišit.

Aga enne võitjateni jõudmist veel õiged vastused.

Esimene küsimus käis selle kohta, millises omavalitsuses on hääletamisaktiivsus kõige suurem. Läbi aegade on see ikka olnud kõrgeim Haljala vallas ja ei olnud midagi teist moodi ka sel korral.

Teine küsimus uuris, mitu valimisliitu ei pääse volikogudesse. Selgus, et kõik pääsesid, seega on õige vastus ilus ja ümmargune null.

Kolmandaks uurisime, milline vallavanem või linnapea teeb valimistel kõige kehvema tulemuse. Nii häälte arvu kui ka koha poolest oma vallas juhtus see Tapa vallavanema Riho Telliga.

Neljandaks tahtsime teada, kes kogub suhteliselt kõige rohkem hääli. Selleks osutus Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla.

Ja viimane küsimus käis selle kohta, mitu kohta saab Isamaa Rakvere linnavolikogus. Kui hetkeks näis, et üheksa, siis lõpuks taanduti siiski kaheksale kohale.

Ja nüüd siis võitjad. Kõige kindlamini tundsid end ennustuses kaks meest, kes ka ise kandideerisid ning volikogussegi pääsesid.

Võidu võttis Haljala alevikuvanem Margus Laigu ja nagu öeldud, edestas ta järgnevaid kindlalt. Ülitihedas rebimises järgnesid teisena Aarne Mäe ja kolmandana Sigrit Randoja.

Võitjatega võetakse ühendust.

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!