Kadrina valla opositsioon soovib koalitsiooniga paremat koostööd

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 25. oktoober 2021
Jaga lugu

Valimisliitude Koduvald, Terve Vald ja EKRE Kadrina nimekirja esindajad tegid täna ühise pöördumise valimisliidule Tegu Seob konsultatsioonide alustamiseks.

Kadrina keskkooli areng oli valimistel iga erakonna südameasi.

Valimisliidu Koduvald vallavanema kandidaat Viive Tuuna rääkis, et kuna kõik valimistel osalenud nimekirjad seadsid oma peamiseks eesmärgiks Kadrina keskkooli arengu, siis on ühisosa leidmine valla järgmise nelja aasta juhtimises mitte ainult vajalik, vaid parima lahenduse leidmiseks ka reaalselt võimalik.

"Ootame nüüd Tegu Seob juhtide reaalseid tegusid koostöö ja kaasamise osas,” ütles Tuuna.

VL Terve Vald liider Marko Teiva lausus, et on valmis omapoolselt panustama Kadrina valla arengusse ning pakkuma toimivaid lahendusi omavalitsuse ees seisvate väljakutsete osas.

“Meie valimisliit seisab valijatele antud lubaduste täitmise eest ning laiapindse koostööga on võimalik seda kõige tõhusamalt saavutada,” sõnas Teiva.

Kadrina vallas toetas 53,6 protsenti valijatest nimekirja Tegu Seob inimesi. Nemad said volikogus 11 mandaati, Koduvald neli ja Terve Vald ning EKRE mõlemad kaks mandaati.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!