Kuula, millised muusikapalad on lemmikud ema Tiina Mälbergile ja poeg Karl Robert Saaremäele

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 26. oktoober 2021
Jaga lugu

Rahvusringhäälingu kanalis Raadio 2 olid saates "Suur plaat ja väike plaat" külas näitlejad Tiina Mälberg ja tema poeg Karl Robert Saaremäe. Saates kõlasid muusikapalad, mis on ema ja poega läbi aegade rõõmustanud.

Autor: Maris Ojasuu

Raadio 2 saates "Suur plaat ja väike plaat" peavad saatekülalised välja valima neli muusikapala, mis on neile paljutähendavad.

Kuula saadet ja teatridünastia liikmete välja valitud laule SIIT.

Tiina Mälberg rääkis raadios, et keeruline oli välja valida neli muusikapala. Tema sõnutsi valis ta välja lood, mis on seotud emaks olemisega. Talle on tähtis ka laulude sõnum.

Tiina Mälbergi valikusse kuulusid sellised suured tähed nagu Björk, Madonna, Enya. Karl Robert Saaremäed kõnetasid Bill Withers ja ansambel nimega Christine and The Queens.

Saate "Suur plaat ja väike plaat" lõpetas Karl Robert Saaremäe valitud The Stranglersi singel "Always The Sun". Saates tunnistasid ema ja poeg, et neile mõlemale tähendab lugu palju.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!