Lugejad on kõnelnud: tema on Lääne-Virumaa parim õpetaja

Autor: Aivar Hundimägi • 29. oktoober 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Rakvere gümnaasiumi õpetaja Kristi Reineberg pälvis Lääne-Virumaa Uudiste lugejate seas kõige suurema tunnustuse ja tal on võimalik tänutäheks minna Estonia Resort Hotel Spaasse puhkama.

Õpetaja Kristi Reineberg suvisel puhkusel.
Autor: Lääne-Virumaa Uudised

„Tema käe all lasa soovid ja tahad õppida“, „Oma lapsele ei oskaks paremat õpetajat tahtagi“, „Ta on alati toeks,“ – need on vaid mõned laused, millega õpetaja Reinebergi tööd iseloomustati.

Kristi Reineberg ütles, et hea õpetaja saab olla siis, kui lapsed meeldivad ja kui õpetaja on sarnaselt lastega uudishimulik ning soovib uusi asju avastada.

„Minu enda lemmikõpetaja oli vene keele õpetaja, sest ta veetis lastega palju aega koos,“ meenutas Reineberg. Ta viis meid erinevatele reisidele, tal oli aega meiega rääkida ja suhelda ning ta ei piirdunud ainult tundide andmisega, lisas Reineberg.

Reineberg õppis alguses lasteaiaõpetajaks ja töötas ka õpitud erialal. Kui ta enda laps sai kooliealiseks, siis otsustas ka Reineberg juurde õppida, et minna tööle õpetajaks kooli. Ta ei ole seda otsust kordagi kahetsenud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!