KIIDA ÕPETAJAT: otsime Lääne-Virumaa parimat õpetajat

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 4. oktoober 2021
Jaga lugu

Kas tunned mõnd õpetajat, kes muudab maailma paremaks kohaks? Või on olnud oma õpilastele suurepäraseks suunanäitajaks? Nüüd on sul võimalus teda avalikult tänada ja saata ta tänutäheks spaasse puhkama!

Otsime toimetusega Lääne-Virumaa õpetajaid ja haridustöötajaid, kes on jätnud oma õpilaste ellu jälje. Õpetajad on siirad ja hoolivad inimesed, kuid mõned õpetajad on kohe eriti siirad ja hoolivad – nad astuvad selle ekstra sammu oma õpilaste jaoks ja näevad potentsiaali seal, kus see sageli teistele märkamatuks jääb. Nad on oma õpilastele eeskujuks ja suunanäitjaks ning pakuvad tuge ja lohutust.

Nüüd on sul võimalus sellist õpetajat tänada. Saada meile kirjeldus kes ja miks on just sinu silmis parim õpetaja. Parima õpetaja saadame tänutäheks tema töö eest Estonia Resort Hotel Spasse puhkama! Lisaks avaldame Lääne-Virumaa Uudistes parimatest õpetajatest lood, et terve kohalik kogukond saaks sellest osa.

Ootame teie vastuseid kuni 19. oktoobrini. Selleks täida ankeet siin või saada vastus meie toimetuse e-mailile [email protected]

Ole teemaga kursis! Telli oma e-postile teavitus, kui ilmub lugu just sellel teemal:

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!