Viru malev annetas Rakvere Haiglale karbitäie teatrielamusi

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 1. november 2021
Jaga lugu

Kirde maakaitseringkonna ja Viru maleva pealik Jaanus Ainsalu andis täna Rakvere Haiglale üle maleva staabihoones olevate töötajate poolt kogutud annetuse.

Viru maleva pealik Jaanus Ainsalu (vasakul), Rakvere Haigla ravijuht Liis Otstavel ja covidi osakonna üks juhtidest Kristjan Laubholts.
Autor: Viru malev

Annetus, milleks oli karbitäis Rakvere teatri kinkekaarte, koguti selge suunisega toetada ja tänada meditsiinitöötajaid ennastsalgava panuse eest võitluses covid-19-ga.

„Kallid meditsiinitöötajad. Me täname Teid panuse eest, mida te teete igapäevaselt, seistes covid-19 pandeemia eesliinil ja ravides inimesi. See viirus ei vali oma ohvreid, ega lähtu sellest, millised vaated inimesel on. Samuti meditsiinitöötajad võtavad vastu kõik haiged ja teevad endast kõik oleneva, et inimesed paraneks. Seepärast, kutsun ülesse kõiki kolleege teistest Kaitseliidu malevatest, andmaks oma panuse meie heade meditsiinitöötajate toetuseks“, ütles Ainsalu.

Nagu ka eelmisel sügisel, on ka tänavune sügis selle viiruse leviku osas nukravõitu tendentsiga, kuid raskel ajal, tuleb hoida vaim virge ja pea selge ning süda soe, et koostöös hakkama saada ning sellest olukorrast välja tulla, lisas ta.

Rakvere Haigla poolt võtsid annetuse vastu ravijuht Liis Otstavel ja covidi osakonna üks juhtidest Kristjan Laubholts, kes on ka Viru maleva vabatahtlik meditsiinipealik.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!