Tanel Padar visati Rakvere kutsekoolist välja vale erialavaliku tõttu

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 3. november 2021
Jaga lugu

Haljala päritolu Eesti esirokkar Tanel Padar õppis omal ajal ka Rakvere ametikoolis, aga tema koolitee kutseõppes katkes.

Tanel Padar on õppinud üürikest aega Rakvere ametikoolis tisleriks.
Autor: Raul Mee

Muusik Tanel Padar rääkis Raadio 2 hommikuprogrammis, et on kätt proovinud puutöös ja õppinud Rakvere kutsekoolis mööblitisleriks.

Tanel Padar kustutati Haljala kooli nimekirjast 1997. aastal, kui ta õppis 10. klassis, seejärel läkski ta Rakvere ametikooli.

Kutsekoolis õpitud aeg jäi aga üürikeseks, sest tiheda esinemisgraafiku kõrvalt ei leidnud artist piisavalt aega koolis käimiseks. Tollal esines Padar bändis Speed Free.

Rohked puudumised tõid Padarile käskkirja.

"Sain käskkirja, et Tanel Padar on kooli nimekirjast välja arvatud vale erialavaliku tõttu." Käskkirjaga ei taha laulja sugugi nõustuda ja arvab, et leiab kunagi kindlasti tee tagasi tisleriameti juurde. "Ma jõuan sinna veel kunagi tagasi," ütles Tanel Padar.

1999. aastal võitis Tanel Padar noorte lauljate konkursi "Kaks takti ette".

Tanel Padar lõpetas 2015. aastal Tallinna täiskasvanute gümnaasiumi, 2016. aastal asus ta õppima majandust Estonian Business Schoolis, mille lõpetas 2020. aasta suvel heade tulemustega.

Kuula intervjuud SIIT.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!