Aasta allohvitser teenib Tapal

Autor: Andres Pulver • 17. november 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Eile anti kaitseväe peastaabis kaitseväe 103. aastapäevale pühendatud pidulikul tänuüritusel üle aasta ohvitseri ja allohvitseri tunnustused. Aasta ohvitseriks valiti major Viljar Niinepuu ning aasta allohvitseriks staabiveebel Ivo Petjärv.

Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem tunnustamas aasta allohvitseriks valitud staabiveebel Ivo Petjärve.
Autor: Kaitseväe peastaap

Tunnustused parimatele ohvitseridele ja allohvitseridele andsid üle kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Herem, kaitseväe veebel ülemveebel Enn Adoson ja riigikaitse edendamise sihtasutuse nõukogu esimees reservkolonelleitnant Toomas Luman.

„Major Viljar Niinepuu ja staabiveebel Ivo Petjärv on aastaid panustanud tulevaste ohvitseride, allohvitseride ja sõdurite arendamisse andes edasi enda tarkusi, kogemusi ning olles teenistujatele toeks ka raskematel hetkedel. Nemad on eeskujuks kõikidele kaitseväelastele tõestades, et kõik raskused teel on võimalik ületada nutikuse ning motivatsiooniga,“ ütles kindralleitnant Herem.

“Preemiate saajad on eeskujuks ja innustuseks nii oma kaasvõitlejatele, tulevastele kaitseväelastele kui ka igale ühele meist,“ ütles riigikaitse arendamise sihtasutuse nõukogu esimees reservkolonelleitnant Toomas Luman. „ Hea meel on tõdeda, et aina rohkem on meie hulgas kaitseväelasi, kes lisaks Eesti riigi kaitsmisele tegelevad aktiivselt ka enese täiendamisega ning kaitseväe väärtuste levitamisega laiemaltki, luues seeläbi veelgi paremaid eeldusi tugevaks ning nutikaks riigikaitseks“.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!