• 17.11.21, 18:02

Kontaveit mängib täna öösel mõisa peale, vähemalt rahaliselt

Augusti lõpust imelist võiduseeriat alustanud Anett Kontaveit tõuseb värskes naiste maailma edetabelis taas ning võib edu korral murda enim teenivate naistennisistide sekka.
Anett Kontaveit on murdnud end tennise maailma absoluutsesse tippu
  • Anett Kontaveit on murdnud end tennise maailma absoluutsesse tippu
  • Foto: AP/Scanpix
Naiste tennise assotsiatsiooni ehk WTA auhinnarahade edetabelis oli Kontaveit 1. novembri seisuga 1 158 757 USA dollariga 25. kohal. Mehhikos WTA aastalõputurniiril on ta sellele summale lisanud veel 860 000 dollarit. Kui Kontaveit võidab ööl vastu neljapäeva toimuval aastalõputurniiril Hispaania tennisisti Gabrine Muguruzat, lisandub sellele veel 1 240 000 dollarit. Olgu võrdluseks toodud: praegu saaks selle raha eest Eestis osta näiteks uhke Oti mõisa Saaremaal, kirjutab Äripäev.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.05.25, 15:24
Rakvere Elustiilipäev kutsub inimesi puhkamist väärtustama
23. mail toimub Von Krahli teatrimajas Rakvere Elustiilipäev – avalik sündmus, mis tõstab esile puhkamise kui teadliku eluoskuse ja vaimse tasakaalu osa. Ürituse tänavuseks juhtmõtteks on „Puhkus on jõud!”.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele