Käsmu Meremuuseum sihib Kultuuri Tegu

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 19. november 2021
Jaga lugu

Eesti Teaduste Akadeemias toimub täna õhtul Kultuuri Tegu 2020 auhinnatseremoonia. Kolmes kategoorias selguvad laureaadid, keda õnnitleb kultuuriminister Tiit Terik. Kultuuri teo peaauhinna nominendid on Käsmu Meremuuseum ja Anu Raua keskus.

Käsmu meremuuseum.
Autor: Andras Kralla

Aasta Kultuuri Tegu peaauhinna kandidaadiks on tegu mistahes kunsti– või kultuurivaldkonnast, mis kõnetab ühiskonda, on kantud vabast, sõltumatust ja sotsiaal-kriitilisest vaimsusest.

Auhinnatseremoonia on lõpetuseks Eesti Kultuuri Koja ja Eesti Teaduste Akadeemia koostöös toimuvale teaduskonverentsile “Inimene piiril eri teadusvaldkondade vaates”, mis uurib ja kirjeldab piire inimeses ning ühiskonnas.

Ettekannetega esinevad Tarmo Soomere, Dirk Helbing (Šveits) ja Jaan Ross.

Arutelusid juhivad Kalevi Kull, Jüri Engelbrecht ja Merike Sisask.

Paneelides osalevad Jaan Aru, Aveliina Helm, Mihhail Lotman, Helen Sooväli-Sepping, Laur Järv, Jaan Undusk, Tarmo Uustalu, Tiiu Kuurme, Madis Arukask, Märt Läänemets, Egge Kulbok-Lattik, Hardo Pajula.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!