Vaata, kui suur on vaktsineerituse tase suuremates kauplustekettides ja perearstidel

Autorid: Merilin Merila, Lääne-Virumaa Uudised • 18. november 2021
Jaga lugu

Haigekassa avalikustas kõikide Eesti ettevõtete vaktsineerituse info. Vaata, kui suur on vaktsineerituse tase hetkel meie suuremates jaekettides. Viska pilk peale, kui palju on maakonna perearstid oma nimekirjas olevaid inimesi kaitsesüstinud?

Olukord märtsis. Eestis kehtisid ulatuslikud lisapiirangud kauplustes ja toitlustusasutustes viibimisele. Suleti kõik kauplused, avatuks jäid ainult esmavajalikud kauplused.
Autor: Andras Kralla

Maakonna perearstidest on enim oma nimistus olevaid inimesi vaktsineerinud Rakveres töötav perearst Rita Alanurm (77%), nimistu vaktsineerituse taseme üle võib uhkust tunda ka Rakvere tervisekeskuses tegutsev Irina Kallaste (73%) ja Haljala valla perearst Koidu Saamot (72%).

Murettekitavaks kisub olukord Aseris, kus perearsti vaktsineerimise olukord on 59%.

Kaubandus.ee portaal kirjutab, et kaubandusvaldkonnas on vaktsineerimine väga oluline, kuna paljud poetöötajad puutuvad kokku rohkel hulgal inimestega. Haigekassa avaldatud andmed näitavad, milline on olukord suurimate jaekettide hulgas.

Kõige kõrgem vaktsineerituse tase on Coopis 75,37%, teist kohta hoiab Selver AS 72,41% ja kolmandat kohta Lidl Eesti OÜ 70,13%.

OG Elektras on kaitsesüstitud 66,51%.

Kõige madalam vaktsineerituse tase on Maxima Eesti OÜ, kokku 59,32%

Vaata lähemalt SIIT ja SIIT.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!