Koroona nutifestivali ei murdnud, CADrina toimub taas

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 24. november 2021
Jaga lugu

Teisipäeval sai kümneaastase ajalooga iti-nutifestival taas avalöögi, kui arvutijoonestamises astusid veebipõhises eelvoorus võistlustulle 15 võistkonda üle Eesti.

Fotomeenutus 2017. aastal toimunud võistlusest
Autor: Meelis Meilbaum/Kadrina vallavalitsus

Oma esindajad olid välja pannud TalTech ja TalTechi Ida-Virumaa kolledž, Tallinna Tehnikakõrgkool, Rakvere ametikool, Kuressaare ametikool, Nõo vilistlased, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ja Kadrina keskkool. Selleaastase võistlusülesande voki joonestamisel võis esmakordselt kasutada kaht tarkvara – AutoCAD ja Solidworks.

Juba sel reedel, 26. novembril, on võistlejaid ees ootamas võistluse finaalvoor, mis saab aset leidma Kadrina keskkoolis. Võistluse kiirest lõppmängust toimub ka kooli Facebooki kanalil veebiülekanne.

Lisaks CADrina finaalile, toob sündmus Kadrina keskkooli nii mõndagi muud põnevat. Reedesel päeval on õpilasi koolitundide aseme ees ootamas põnevad iti-, nuti- ja kultuuriteemalised töötoad.

Kell 18.00 algab Kadrina rahvamajas publiku jaoks sündmuse suurim maiuspala. Toimub CADrina arvutijoonestamisvõistluse parimate autasustamine, mille avab lasershowga Tiit Kikas ning peaesinejana astub üles tuntud folkbänd Svjata Vatra.

Sissepääs on prii, kuid tuleb arvestada kõiki sündmustele kehtestatud reegleid.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!