Porkuni kool pälvis tähtsa tiitli

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 11. detsember 2021
Ainult tellijale
Jaga lugu

Reedel tunnustas Tartu ülikooli eetikakeskus hea kooli ja hea lasteaia nimelistes tunnustusprogrammides osalenud haridusasutusi ning andis edasi väärtuskasvatuse rändkarikad.

Porkuni kooli õpilasesinduse esimees Kaarel (vasakult) ja direktor Piret Tislar, Kohila lasteaed Sipsiku direktor Kristina Mägi ja õppealajuhataja Kaia Rungi, Raadi lasteaed Ripsiku direktor Ülle Luik ja eripedagoog Karin Konsa.
Autor: TÜ eetikakeskus

Tiitli „Väärtuskasvatuse kool 2021“ pälvis Porkuni kool ning tiitli „Väärtuskasvatuse lasteaed 2021“ said Raadi lasteaed Ripsik ja Kohila lasteaed Sipsik.

Erilistele lastele suunatud Porkuni kool sai tunnustuse oma koolipere vaimse tervise hoidmise, heade suhete ning väärtuspõhise kooli kujundamise eest.

Kooli direktor Piret Tislar ütles, et tunnustuse saamine oli uskumatu ja imeline. „Kui ma lavalt kuulsin ütelust, et „Ikka edasi ja edasi, mitte sammukestki tagasi“ [kooli tunnuslause – toim.], siis mulle jõudis pärale, et saame niisuguse tunnustuse!“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!