Ettevaatust liikluses, teeolud on kohati väga kehvad

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 25. detsember 2021
Jaga lugu

Täna on Lääne-Virumaal juhtunud omajagu libedast teest tingitud liiklusõnnetust. Või kui täpsem olla, siis valesti valitud sõidukiirusest või sõiduvõtetest.

Teeolud võivad kohati väga rasked olla.
Autor: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees/Scanpix

Raskeim neist juhtus kella 16.40 paiku Avinurme külje all Lääne-Virumaa piiri lähistel, kus rullus üle katuse juhitavuse kaotanud sõiduauto Honda. Õnneks pääsesid autos viibinud mees ja naine tõsisemate vigastusteta.

Maanteeameti teatel on riigi põhi- ja tugimaanteed lumised või sõidujälgede vahel lumesegused. Kirde-, Põhja-, Kesk-Eestis ja Virumaal sajab kohati lund ning nähtavus on saju tõttu piiratud. Teedel on pinnatuisku ja tuisuvaalusid, seetõttu on teel liiklemine paiguti raskendatud. Amet palub liiklejatel olla tähelepanelikud.

Prognoosi kohaselt tuleb õhtul pilves selgimistega ilm. Lääne- ja Põhja-Eestis sajab hooti lund, tuiskab. Ööseks levib sadu edasi sisemaa poole. Tuule kiiruseks on 5-10 m/s, rannikul puhanguti kuni 20 m/s. Teeolud on talvised ning libedad.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!

Meie koostööpartneriteks on

Telli uudiskiri ja ole kursis Lääne-Virumaal toimuvaga

Jaga meiega huvitavat infot!