Märt Avandi elu jõuab Rakvere teatri lavale: "Edu on meile üllatus"

Autor: Anu Viita-Neuhaus • 15. jaanuar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Märt Avandi ja Paul Piigi koostöös lavalaudadele jõudnud aus ja ehe stand-up etendus tuntud ja armastatud näitleja enda elust jõuab veebruaris Rakvere teatrisse. Lääne-Virumaa pealinnas müüdi etenduse piletid läbi hetkega ja nii tuleb koomik oma esimeses koduteatris ühel õhtul järjepanu lavale kahel korral.

Märt Avandi stand-up lavastus "40" naudib publikumenu.
Autor: Siim Vahur

On 2004. aasta. Märt Avandi meenutab oma esimesest tööpäevast Rakvere teatris üht kurbnaljakat mälestust. Oktoobri keskpaiku saabus ta üldse elus teist korda Rakverre, et liituda esimese prooviga. Rakvere teatri suur maja oli remondis, ilm oli vihmane ja kogu hoov korralik porimülgas. Proov toimus väikeses majas mingis kolaruumis ja siis Märt mäletab hästi, et oli mõelnud oma peas: selle pärast siis käisingi lavakas. Hiljem läks muidugi kõik palju ilusamaks, tekkis palju häid sõpru ja tänaseni on nii, et kui Märt Rakvere teatrisse satub, siis on palju kallistamist ja rõõmu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!