Esmaspäevast, 31. jaanuarist lõpeb nädal aega väldanud Rakvere gümnaasiumi ja reaalgümnaasiumi tervet kooliperet hõlmanud distantsõpe ja õppetöö jätkub mõlemas koolis taas kontaktõppes.
Praeguse koroonalaine ajal on loodetud, et kuna levib omikrontüvi, mis on kergemate tagajärgedega, siis haiglate koormus ei suurene ning seekordne haigestumislaine möödub kergemalt. Graafik näitab, et tegelikult ei ole deltatüvi kuhugi kadunud.
Terviseameti ida regiooni juht Marje Muusikus rääkis, et eile arutasid nad Rakvere abilinnapea Laur Kaljuveega distantsõppe vajalikkust Rakvere linna kahes suuremas koolis. "Jätame distantsõppe koolijuhtide otsustada," ütles Muusikus.
Et omikron-tüvega nakatunutel on haiguse kulg üldjuhul kergem, saavad praegu kõige enam vatti perearstid. Järjest rohkem tuleb teateid ka vaprate perearstide ja õdede läbipõlemisest.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.