Euroopa spordilinn Rakvere kutsub lumelinna ehitama

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 8. veebruar 2022
Jaga lugu

Rakvere linnavalitsus ja spordikeskus kutsuvad aktiivseid meeskondi kaasa lööma lumelinna ehituses sel reedel, 11. veebruaril kell 12.

Mõned nädalad tagasi ehitati lumelinna Väike-Maarjas.
Autor: Andres Pulver

„Tänavune talv on väga lumerohke ja patt oleks jätta võimalust kasutamata, et lastele lustimiseks lumelinn luua. Eelmisel aastal oli tegutsejaid palju ja ka rõõmu tulemusest jätkus pikaks ajaks,“ sõnas Rakvere linnapea Triin Varek.

Rakvere spordikeskuse naabrusesse kerkiva lumelinna rajamisele on oodatud kõik, kes soovivad lumest laste rõõmuks midagi toredat luua. Palume lumelinnaloojatel riietuda soojalt ja kaasa võtta oma labidad jm vajalik.

Meeskondadel palutakse registreeruda hiljemalt 9. veebruaril kella 12 e-postil [email protected] ning hea oleks teada anda ka osalejate arv.

„Loodan, et ka sel korral on rohke osavõtt ning lumelinna kerkivad omanäolised skulptuurid ning liurajad, mis laste õutegevustele lisalusti toovad,“ lisas Varek.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!