Suured investeeringud tõstavad Rakveres vee hinda, aga õnneks mitte palju

Autor: Andres Pulver • 17. veebruar 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Aktsiaselts Rakvere Vesi kavandab järgmise nelja aasta jooksul investeerida ligi kaks miljonit eurot. Investeering on küll üpris kopsakas, kuid veeteenuse hinda see märkimisväärselt ei kergita.

Linna serval asuv Rakvere reoveepuhasti.
Autor: Rakvere Vesi

Rakvere linna veemajanduse tulevikuvisioon on kirjas linna ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni arendamise kavas aasateks 2022-2035. Selle kava koostanud osaühingu Keskkonnalahendused juhatuse liige Indrek Tamberg rääkis, et lühiajalistest ehk järgmise nelja aasta investeeringutest on suurim reoveepumplate rekonstrueerimine, millele kulub tänavu ja järgmisel aastal ligi 560 000 eurot.

Nii veetorustike rekonstrueerimiseks, uute veetorustike rajamiseks, kanalisatsioonitorustike renoveerimiseks kui uute rajamiseks on kavas kulutada nelja aastaga 200 000-300 000 eurot iga variandi puhul.

Sademeveekanalisatsiooni ehitustöödeks on planeeritud üle 430 000 euro. Kõik kokku teeb järgmise nelja aasta investeeringuteks 1,93 miljonit eurot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!