Tapa volikogu kutsub kaastundlikkusele

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 2. märts 2022
Jaga lugu

Tapa volikogu tegi avaliku pöördumise ukrainlaste toetuseks kutsudes igaüht üles mõtlema, kuidas anda panus Ukraina rahva kannatuste leevendamiseks.

Autor: Liis Treimann

Avaldame Tapa volikogu pöördumise:

Oleme elanud teadmises, et siin Euroopas on sõjakoledused jäänud meie ajaloo tumedamatele riiulitele. Ärkasime oma riigi sünnipäeva hommikul tõdemusega, et siiski pole need arusaamad kõikidele omased.

Vene Föderatsioon on ka meie riigi naaber. See sõda toimub praegu ja Euroopas.

Ukraina riik, ukrainlased oma kodumaal ja kõikjal mujal maailmas ning ka siin, meie koduvallas peavad tundma kõigi meie toetust sellel raskel ajal. Tapa vallavolikogu kutsub üles mõtlema igaüht, kuidas anda panus Ukraina rahva kannatuste leevendamiseks.

Punane Rist on avanud arveldusarved annetuste kogumiseks, mitmed teisedki abiorganisatsioonid on alustanud sõjapõgenikele vajalike esmatarbekaupade kogumist ning kohaletoimetamist. Peame olema valmis sõjapõgenike majutamisel, toitlustamisel ja abistamisel.

Olgem kaasatundlikud ning aktiivsed kodanikud, toetagem oma sugulasi, sõpru, tuttavaid Ukrainas hea sõna ning toetusavaldustega isiklikul tasandil!

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!