• 01.03.22, 09:59

Viru-Nigula vald mõistis hukka Venemaa agressiooni Ukrainas

Viru-Nigula vallavolikogu ja vallavalitsus võtsid eile vastu pöördumise, millega mõistetakse hukka Venemaa agressioon Ukraina vastu.
Eesti ukrainlaste organisatsioonid ja Eesti kodanikuühendused korraldasid laupäeval Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavalduse, toetamaks Ukraina rahvast.
  • Eesti ukrainlaste organisatsioonid ja Eesti kodanikuühendused korraldasid laupäeval Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavalduse, toetamaks Ukraina rahvast.
  • Foto: Andras Kralla
"Viru-Nigula Vallavolikogu mõistab hukka Vene Föderatsiooni agressiooni Ukraina Vabariigi suhtes ning nõuab sõja viivitamatut lõpetamist ja agressori vägede kohest väljaviimist kõigilt vallutatud aladelt, kaasa arvatud Donetsk, Lugansk ja Krimm," seisab pöördumises, millele on alla kirjutanud vallavolikogu ja -valitsuse liikmed.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele