Kirde maakaitseringkond sai endale oma mündi

Autor: Indrek Jurtšenko • 17. märts 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Et Kaitseliit koosneb paljuski vabatahtlikest ja organisatsiooni keskmeks on inimene, siis on tunnustamine oluline osa organisatsioonikultuuri arengus ja ühtekuuluvustunde hoidmises.

Kirde maakaitseringkonna kuldne münt.
Autor: Kaitseliit

Kaitseväes ja Kaitseliidus omad tunnustamisetraditsioonid, jagatakse teenetemedaleid, münte, meeneid, tänukirju ja muid ergutusi. Müntidel on „laiguliste“ seas väga oluline roll. Kuna nüüd on ka Kirde maakaitseringkonnal oma värskelt vermitud münt, siis on viimane vajalik kild organisatsiooni sümboolikamosaiigis olemas.

2021. aasta novembris, vahetult pärast õppust Põhjakonn ja lisaõppekogunemist Okas, kinnitas Kirde maakaitseringkonna ja Viru maleva pealik Jaanus Ainsalu Kirde maakaitseringkonna kergejalaväe mündi statuudi. Korraldusaktiga kehtestati mündi kirjeldus, väljastamise ja kasutamise kord. Millega on tegu ja miks on see ringkonnale oluline?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!