Näitleja Margus Tabor: kui ma OÜtamisest ikka aru ei saa ja lõpetan vanadekodu asemel vangis...

Autor: Annika Matson Kald • 31. märts 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Omal ajal Rakvere teatriski töötanud ning Võsul suvitav näitleja ja saatejuht Margus Tabor (59) asutas oma elu esimese osaühingu pool aastat tagasi. Nimeks sai maimuke tema etendusest tuttava nime – Mammapoeg OÜ. Firma majandamisega viib ta ennast alles kurssi ja teeb sel teemal ka võllanalju.

Oma firma asutamine tõotab magusamat elu. Kooki sööb näitleja ja värske firmaomanik Margus Tabor.
Autor: Priit Simson / Ekspress Meedia / Scanpix

“Tegin oma firma, sest ilma temata ei saanud ma enam kuidagi hakkama. Paljud inimesed tahavad tänapäeval arveid saada ja saata ning seega ei olnud mul enam pääsu. Rääkisin oma firma loomise vajadusest ka teatris, kus töötan koos noorte kolleegidega, ja nemad kinnitasid, et firma tegemine Eestis on kohutavalt lihtne. Nende sõnul pidi kõige kauem aega kuluma firma nime valikule. Ma siis ütlesin neile: “Aidake mul firma ära teha!” Ühel päeval võtsin arvuti teatrisse tööle kaasa ja abivalmis noor kolleeg Oskar Punga aitaski mul asja korda ajada. Aega kulus selleks täpselt kaheksa minutit,” tõdes Margus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!