Ukraina toetusoksjonit saab osta Kaido Höövelsoni erilisi esemeid

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 8. aprill 2022
Jaga lugu

Pühapäeval Ukraina sõjapõgenike toetuseks Rakveres aset leidva heategevusliku perepäeva raames toimub oksjon, kuhu on eksklusiivseid annetusi teinud teiste seas maailmakuulus sumohiid Kaido Höövelson ja kunstnik Jule Käen-Torm.

Osta ja tee head! Kaido Höövelsoni poolt välja pandud 19. sajandi algusest pärit käsitööna valminud Aasia lillevaas ja käejälg koos autogrammiga. Hobitalunikust Läsna teatri vedaja Ene Piholi lambanahk ja kunstnik Jule Käen-Tormi akrüülmaali „Mõtteookean“.

Osta.ee keskkonnas saab igaüks teha erilistele asjadele oma pakkumise kuni esmaspäeva keskpäevani.

Rakvere Kultuurikeskuse direktor Eve Alte tõdes: "Meie suureks rõõmuks ja üllatuseks annetati oksjonile nii väärtuslikke esemeid, et peame vajalikuks oksjonist osasaajate ringi suurendada ning andma rohkematele võimalust osaleda enampakkumisel ja panustada heategevusse."

Osta.ee keskkonnas toimuval oksjonil on endise profisumomaadleja ja riigikogu liikme Kaido Höövelsoni kaks käejälge koos autogrammiga ja 19. sajandi algusest pärit käsitööna valminud Aasia lillevaas. Rakvere Loovuskeskuse juht ja kunstnik Jule Käen-Torm annetas pakkumisele oma akrüülmaali "Mõtteookean" ning hobitalunikust Läsna teatri hing Ene Pihol lambanaha.

Vaata rohkem Osta.ee keskkonnast - SIIT.

Heategevusse oma esemeid annetanud inimesed tulevad heategevuspäevale kohale ja huvilistel on võimalik esemeid oma silmaga näha.

Korraldajate üksmeelse otsusena suunatakse kogu perepäevast saadav tulu Rakveresse saabunud Ukraina alaealiste sõjapõgenike toetuseks, andes neile sellega võimaluse osaleda huviringides, integratsiooni- ja vabaajategevustes. Lisaks müügitulule on kohapeal võimalik teha sularahalisi annetusi kogumiskasti, kaardimakseid ja ülekandeid Rakvere Linnavalitsuse annetuskontodele.

Rakvere heategevuslikul perepäeval, 10. aprillil esinevad: Svjata Vatra, Püha Müristus, Kaire Rapur, Kauri Kooli ja Karmeli koguduse noored. Päeva jooksul viiakse läbi erinevaidtöötubasid, mis pakuvad tegevusi nii väikestele kui ka suurtele. Avatud on kodukohvikud.

Perepäeva kavaga saab tutvuda Rakvere Kultuuriaknas - SIIN.

Rakvere Linnavalitsuse kontodele on võimalik teha rahalisi annetusi Ukraina noorte toetuseks.

NB! Ülekande selgitusse palutakse märkida „Ukraina noorte toetuseks“.

EE861010502003419005 Swedbank

EE322200221004110432 SEB Pank

EE917700771005254180 LHV Pank

EE079609601200015839 Luminor Bank

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!