Miltop taandub Eesti 200 Rakvere juhi kohalt

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 28. aprill 2022
Jaga lugu

Rainer Miltop otsustas Lääne-Virumaa Uudistes ilmunud artikli järel ennast taandada Eesti 200 Rakvere osakonna esimehe kohalt.

Rainer Miltop otsustas pärast Lääne-Virumaa Uudistes ilmunud artiklit Eesti 200 Rakvere juhi kohalt taanduda.
Autor: Tiit Blaat/Scanpix/Ekspress Meedia

"Usaldan asjaolude uurimisega tegelevaid institutsioone ning usun, et lõplik tulemus lubab mul oma nime puhtaks pesta. Seniks aga taandan ennast Rakvere osakonna esimehe kohalt, et mitte segada erakonna tööd ja tekitada ebavajalikke pingeid,” lausus Miltop Eesti 200 pressiteate vahendusel.

Kui uurimistoimingute tulemusena peaks politsei tegema otsuse alustada kriminaalmenetlust, peatab erakond Eesti 200 Rainer Miltopi liikmelisuse erakonnas ning süüdimõistmise korral liikmelisus lõpetatakse.

Teisipäeval avalikustasid Lääne-Virumaa Uudised, et Rainer Miltop on sattunud politseiuurimise alla. Põhjuseks tehingud Tallinna linnaasutusega Kadrioru Park, kus töötab Miltopi elukaaslane Kristiina Kirsel. Täpsemalt saab kahtlustest lugeda artiklist "Eesti 200 esinumber Rakveres on politseiuurimise all."

Miltopi taandumist Eesti 200 Rakvere juhi kohalt pidas ainuvõimalikuks ka Lääne-Virumaa Uudiste peatoimetaja Aivar Hundimägi teisipäeval Äripäeva raadiole antud intervjuus, mida saab kuulata siit:

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!