Maakonna äride tervis on tugev

Autor: Aivar Hundimägi • 17. mai 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

81% Lääne-Virumaa ettevõtetetest on usaldusväärsed ehk nende riskitase on väga madal. 3% firmade tegevuses on näha ohumärke, mis viitavad ärilistele probleemidele, selgub Lääne-Virumaa konurentsiraportist.

Uksetehas Jeld-Wen Eesti on üks Lääne-Virumaa ettevõtetest, mis on esimeses kvartalis kasvatanud käivet ja ka töötajate arvu.
Autor: Marianne Loorents/Scanpix/Virumaa Teataja

Lääne-Virumaa Uudised hakkab koostöös Äripäeva Infopangaga korra kvartalis avaldama maakonna konkurentsiraportit, mis peegeldab kõige operatiivsemalt Lääne-Virumaa ettevõtluse käekäiku ja viimase aja suundumusi.

Konkurentsiraportis hinnatakse maakonna ettevõtlust tervikuna, aga ka eraldi igat omavalitsust. Lisaks avaldame ettevõtete kohta erinevaid edetabeleid. Lääne-Virumaa Uudiste koostatud konkurentsiraport on kõige operatiivsem ülevaade viimases kvartalis toimunud muutustest kohalikus ettevõtluses.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!