Kadrina ussikuningas munes pronksmuna

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 18. mai 2022
Jaga lugu

Vabakutselise kunstniku Ingmar Järve seinamaal „Kadrina ussikuningas“ osales tänavusel loovusfestivalil Kuldmuna ja pälvis „Disain ja meisterlikkus“ kategoorias pronksmuna.

Kadrina ussikuniga pronksmuna tõi pealinnast koju Kadrina kultuurikoja direktor Ahto-Lembit Lehtmets.
Autor: Laura Oks

Pealinnas toimunud auhinnagalal käis auhinda vastu võtmas töö tellinud Kadrina kultuurikoja direktor Ahto-Lembit Lehtmets, kes oli lisaks Kadrina ussikuninga tööga, seotud veel mitmete teiste töödega.

"Läksin Kuldmunale, sest mul oli neli shortlisti - ehk siis kolm tööd neljal finaalikohal,“ selgitas Lehtmets, kes ka copywriterina loovagentuuri Tabasco ridades kolme tööga nomineeritud oli.

„ Oli väga meeliülendav, et just Kadrinaga seotud töö sai muna. Ussikuningat märgati ka publiku poolt ja vastukaja oli võimas. Kadrina oli taas kenasti pildil. Nii hoida," ütles Lehtmets.

Suure võiduga läks koju ka Kadrina valla identiteedi kallal töötav loovagentuur Tabasco, kes võitis juba teist aastat järjest parima reklaamiagentuuri tiitli. Peale Kuldmuna viis Tabasco koju veel 18 muna.

Kokku esitati Kuldmuna kõikidesse kategooriatesse 822 tööd. Võidumune jagati üritusel reklaami, disaini, digitaalse reklaami, suhtekorralduse ja üritusturunduse kõige säravamatele tegudele ja tegijatele. Kokku kuulutati välja 47 Kuldmuna, 57 Hõbemuna, 60 Pronksmuna ja 7 erimuna võitjad.

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest.

1990ndatel Eesti Reklaamiagentuuride Liidu algatatud ja hiljem TULI kätte läinud Kuldmuna festival sündis soovist tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada.

Nüüdseks juba 24 korda toimunud Kuldmuna on seega Eesti kõige vanem ja olulisim reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui ka konkurentide silmis.

<strong >Vabakutselise kunstniku Ingmar Järve seinamaal „Kadrina ussikuningas“ osales tänavusel loovusfestivalil Kuldmuna ja pälvis „Disain ja meisterlikkus“ kategoorias pälvis pronksmun</strong>a.”
Autor: erakogu

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!