Laupäeva õhtul toovad kõik teed jälle Paradiisi

Autor: Roosi Hallik • 10. juuni 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Ööklubi Paradiis jõudis Rakveres Tsentrumis tegutseda küll vaid kuus aastat, kuid muutus selle ajaga legendiks. Paradiisi pidudest räägiti veel aastaid hiljem ning just Paradiisist leidis nii mõnigi oma elu armastuse.

Vähehaaval hakkab kõik peoks valmis saama. Laval on Oleg Gross (vasakul) ja peo korraldaja Janis Sirelmets.
Autor: Roosi Hallik

Kui Tsentrum 1983. aastal avati, asus teisel korrusel restoran Rakvere ning selle kõrvalruumides sama nimega baar. Rahva suus kutsuti neid ikka uueks kõrtsiks ja uueks baariks. Alumisel korrusel oli kohvik-söökla ja kauplus.

Ajad aga muutusid. Paradiisi nime kandnud ööklubi tegutses kunagise baari ruumides aastatel 1996-2002.

Rakvere linna päevade mitteametliku osa raames avab Paradiis laupäeva ööl vastu pühapäeva taas uksed. Esinema tuleb ansambel 2 Quick Start ning muusikat teeb DJ Andres Aljaste.

Aga edasi anname sõna asjaosalistele.

Janis Sirelmets korraldab Paradiisi taassünni

Ürituse korraldaja Janis Sirelmets alustas diskode tegemist juba teismelisena. „15-aastaselt tegin juba Virma Pubis diskosid,“ rääkis Sirelmets ja lisas, et ta ise päris Paradiisis käinud ei olegi. Siiamaani saatsid teda Paradiisist vaid jutud ja teiste inimeste meenutused.

Sirelmets rääkis, et seoses ürituse korraldamisega on jõudnud temani terve ports seni kuulmata lugusid. „Ükskõik, kuhu ma lähen, igal pool on kellelgi mõni lugu rääkida, ma ei pea küsimagi,“ lausus ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!