Tsiklimehed teevad esmaspäeval Rakvere vallas telesaadet

Autor: Andres Pulver • 10. juuni 2022
Jaga lugu

Esmaspäeval väisab Rakvere valda TV3 meelelahutussaade „Kurvist kurvi“ koos saatejuhtide Jaagup Kreemi ja Arlet Palmistega, et tutvustada mida põnevat vallas leidub.

Jaagup Kreem mullusuvise "Kurvist kurvi" salvestuse ajal Kiltsi mõisas.
Autor: Kiltsi kool

Kui eelmisel aastal kulges "Kurvist kurvi" motomeeste teleteekond Tartust Tallinnasse, siis sel aastal liigutakse mööda põhjarannikut Narva-Jõesuust Tallinna poole.

Tänavuse hooaja esimesed saated on juba eetris olnud, Rakvere valda tutvustav saade peaks Arlet Palmiste sõnul ekraanile sõudma juulis.

Rakvere valda tutvustava saate jaoks käis Palmiste koos võttegrupiga juba maaelufestivalil, nüüd aga võetakse ette tõsine tööpäev.

Esmaspäeva hommikul külastatakse OG Elektra tootmiskompleksi, heidetakse pilk vast valminud elamuskeskusele ja Oleg Grossi automuuseumile.

Südapäeval võetakse luubi alla Sõmeru piirkonna spordi- ja vabaajarajatised - eelmisel aastal valminud Sõmeru rahvaspordiväljak, terviserajad ning suusamägi koos kunstlume tootmise arendusega ja madalseiklusrajad. Osaletakse ka volüümikate trennis ning kogetakse palju muud põnevat.

Kell 15 ootab saatemeeskonda Aluvere krossirada ja punnvõrride kestvussõit. 17 paiku tehakse tiir Uhtnas, väisatakse kooli ning nokitsetakse Tegulas ja noortekas.

Päevale pannakse punkt kell 18 Uhtna külaplatsil, kus astuvad üles Uhtna naiskoor ja rahvatantsurühm Tantsumaias ning Sõmeru näitering.

Enne Rakvere valda jõudmist on motomehed kindlasti käinud ka Viru-Nigula vallas ning tee peale jääb ju ka Haljala vald, nii et suvel on põhjust teleekraanilt tuttavaid paiku otsida küllaga. Ning kui on tahtmine ennastki ekraanil näha, võib esmaspäeva õhtul Uhtna külapeolt läbi astuda.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!