Rakvere Kreisilaat rõõmustas külalisi pöörase mitmekülgsusega

Autor: Katrin Kivi • 12. juuni 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Vahepealsed koroona-aastad sundisid nii laadakorraldajad, kauplejad, kui ka külastajad vaikelu elama, kuid seda suurem oli kõigi asjaosaliste rõõm taas kokku saada. Kahe laadapäeva vältel kaubeldi usinasti, vahetati kaupu ja kontakte, seltsiti ja jagati mõtteid.

Toomas, kes käis omal ajal Rakvere 3 keskkoolis, kuid nüüd elab palju aastaid juba Võrus, kauples laadal korvide ja puidust kraamiga.
Autor: Katrin Kivi

Rakvere kultuurikeskuse juhataja Eve Alte laada korraldajana märkis sündmuse igati korda läinuks. „Igal juhul on Kastani puiestee laada pidamise asukohana end õigustanud ja kauplejad on selle paiga ka vastu võtnud. Puude varjus on väga mõnus – loodus kaitseb loodusnähtuste eest,“ leidis Alte.

Tänavu oli registreeritud kauplejaid ligikaudu 250 ja külastajaid jagus melu nautima tuhandeid ja tuhandeid. „Ega me täpset arvu ei tea öelda, aga ma julgen pakkuda, et mõlema päeva peale võib kokku lugeda 10 – 12 tuhat inimest,“ pakkus Alte.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!