Rene Varek: autoturg on taastumas, kuid pandeemia-eelse tasemeni on veel aega

Autor: Kaubandus.ee • 26. juuni 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Eelmise aasta majandustulemused avalikustanud Amservile tõi pandeemiajärgne uus turuolukord 2021. aastal müügitulu ja kasumi kasvu, kuid pandeemia eelset taset veel ei saavutatud.

Amserv Grupi tegevjuht Rene Varek
Autor: MARGUS JOHANSON

Kaubandus.ee kirjutab, et Amservi tegevjuhi Rene Vareki sõnul oli ettevõtte fookus teisel järjestikusel pandeemia aastal kohanemisel kujunenud majandusreaalsusega. “On hea meel, et suutsime võrreldes 2020. aastaga kasvatada nii Eestis kui kogu grupis müüdud sõidukite hulka, kuid paraku selle tulemusega me pandeemia eelsete müüginumbriteni siiski veel ei jõudnud,” sõnas ta. Ühtekokku müüsid Amservi kontserni konsolideerimisgruppi kuuluvad esindused 2021. aastal 6041 autot, mis on 2020. aastaga võrreldes 10,7% enam. Eestis müüsid kontserni ettevõtted 2021. aastal kokku 3484 sõidukit (+8,2% võrreldes aastaga 2020) ja Lätis 2557 sõidukit (+14,3% võrreldes aastaga 2020).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!