Uuele rattapargile joosti tormi

Autor: Rahel Lepp • 30. juuni 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu

Täna keskpäevases päikeselõõsas avati kauaoodatud Rakvere rattapark. Ehkki osalejate pilgud ja suurem tähelepanu olid avamispeol pööratud uhkele pumptrack rajale, on rattapargi loojatel ja ehitajal kõige enam heameel just sellest, et tegu on mitmekülgse kompleksiga, kus lisaks pumptrack rajale on ka maastikurada ja laste õpperada.

Lindi lõikasid läbi linnapea Triin Varek, OÜ Hevent juhatuse liige Henri Kalm ja Rakvere Spordikeskuse direktor Ave Sats.
Autor: Meelis Rebane

Nii nagu tark linn ei saa kunagi valmis, ei ole ka Rakvere rattapark veel lõplikult valmis. Linnapea Triin Varek sõnas, et juba on ilmnenud vajadus varjualuse järgi, kuhu sõitjad saaksid jätta oma asjad ja varjuda päikese või vihma eest. „Võtame laste soove kuulda ja rajame selle varjualuse,“ lubas linnapea, manitsedes samal ajal lapsi pöörama lisaks enda ohutusele tähelepanu ka rattapargi ümbruskonna korras hoidmisele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!