Opositsiooni hinnagul puuduvad Tapa võimuliidul nii ideed kui ka ambitsioonid

Autor: Andres Pulver • 31. oktoober 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu
Tapa vallavolikogule tutvustas arengukava ja eelarvestrateegiat valla ettevõtlusspetsialist Marko Teiva.
Autor: Andres Pulver

Tapa vallas on valminud arengukava aastani 2035 ja eelarvestrateegia aastateks 2023-2026. Opositisooni hinnangul puuduvad eelarvestrateegias ambitsioonid ja see näitab Tapa võimuliidu vaimuvaesust.

Tapa vallavalitsuse ettevõtlusspetsialist Marko Teiva rääkis, et üheks arengukava ja eelarvestrateegia koostamise aluseks oli vallaelanike seas läbi viidud rahuloluküsitlus. Sellest võttis osa 325 inimest, mis Teiva sõnul on varasemate aastatega võrreldes rekord. Lisaks toimus kaheksa kohtumist inimestega valla kõikides piirkondades.

Nii rahvaküsitlusel kui ka kohtumistel tuli sõltumata piirkonnast välja kolm põhilist valupunkti. „Kõige põletavamana nendest teed,“ lausus ettevõtlusspetsialist.

Teisele kohale seadsid inimesed turvalisuse, mille alla liigituvad ka näiteks bussipeatuste olemasolu, valgustus ja ülekäigurajad. Kolmas asi, mille pärast muret tunti, oli keskkond.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!