Kemplemine Tapa volikogus ei taha kuidagi lõppeda

Autor: Andres Pulver • 28. november 2022
Ainult tellijale
Jaga lugu
Tapa vallavalitsus lükkab ettevõtlusspetsialisti Marko Teiva tanki ja saadab ta tutvustama vastuolusid tekitavaid teemasid.
Autor: Andres Pulver

Vastasseis opositsiooni ja koalitsiooni vahel on Tapa vallas pigem süvenemas ning viimatine vallavolikogu istung andis sellele taas kinnitust.

Istung algas opositsiooni ettepanekuga, mille tegi kõigi kümne opositsiooni esindaja nimel reformierakondlane Reigo Tamm – võtta istungi päevakorrast välja Karja 4 ehk nn Männikumäe palkmaja kinnistu müük ning Eha 4 kinnistu detailplaneeringu algatamine.

Tamm põhjendas seda asjaoluga, et Eha 4 detailplaneeringu algatamise vastu oli volikogu ettevõtlus- ja majanduskomisjon, Karja 4 kinnistu müügi vastu aga kultuuri- ja spordikomisjon.

„Eelarveauke tuleks lappida teisiti kui ühekordse varade müügiga ja komisjonide esimehed võiksid kuulata komisjonide liikmete arvamust,“ sõnas Tamm.

Koalitsioon aga arvas, et neid päevakorrapunkte tuleb siiski arutada ning hääletus nende punktide päevakorrast välja võtmise kohta lõppes 11:10 koalitsiooni kasuks.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!