Väike-Maarja gümnaasium jagab ettevõtlusõppe kogemusi

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 25. jaanuar 2023
Jaga lugu
Väike-Maarja gümnaasiumi ettevõtluse õpetaja Anneli Kütt (fotol) ja direktor Marje Eelma jagavad täna oma kogemusi hariduskonverentsil. Nende esinemist saab ka veebis kuulata.
Autor: Vladislav Musakko/Virumaa Teataja/Scanpix

Kolmapäeval astuvad Väike-Maarja gümnaasiumi direktor Marje Eelmaa ning õppealajuhataja ja ettevõtluse õpetaja Anneli Kütt üles üle-eestilisel virtuaalsel hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku“.

Eelmaa ja Kütt osalevad sessioonis „Õpetajalt õpetajale parimad praktikad“. Nad jagavad oma kogemust sellest, kuidas kooli ettevõtlusõppe toel loodi 7. klassi õpilastega õpilasfirma, et võtta ette vanade toolide taastamine, disain ja turustamine. Selleks lõimiti omavahel kooli töö- ja tehnoloogiaõpetus, kunstiõpetus ja ettevõtlusõpe. Tooteid müüdi edukalt 2022. aasta detsembris Rakvere Põhjakeskuses toimunud õpilasfirmade laadal ning Väike-Maarjas jõuluturul.

Marje Eelmaa ja Anneli Küti esinemine toimub 14.45-15.45 ja seda saab kuulata kui registreerida end konverentsil osalejaks. Seda saab teha siin.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!