Linnuriigi piirkonnas algavad võsaeemaldustööd

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 2. veebruar 2023
Jaga lugu
Rakveres Linnametsa kinnistul ja Linnuriigi servaladel hakatakse võsa maha võtma.
Autor: Kärt-Mari Paju

Sel nädalal algavad Rakvere linnavalitsuse tellimusel võsaeemaldustööd Linnametsa kinnistul ja Linnuriigi servaladel (Kajaka tänav 23 ja 25 kinnistutel).

Rakvere linnaaednik Kärt-Mari Paju sõnul on tööde eesmärgiks välja puhastada väärtuslik okas- ja lehtpuu ning korrastada ala.

„Osaliselt Linnuriiki jäävale alale Rägavere tee, Ööbiku ja Kajaka tänava vahelisele alal on algatatud detailplaneering, millega soovitakse määrata ära hoonestusõigus ja elamumaadeks sobiv osa alast, lahendada taristuga seotud teemad ning anda esmane idee ka looduslikuks rohealaks jäävale alale, arvestades kuliss- ja puhverhaljastuse rajamise vajadusi ning rohevõrgustiku sidusust,“ selgitas Paju pressiteate vahendusel.

Töid teeb Sammelselg OÜ ja nende tähtaeg on 28. veebruar. Selleks ajaks on kõik raied tehtud ja ala enne suure pesitsusaja algust korrastatud.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Meie koostööpartneriteks on

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!