Aasta teod läksid Kadrinasse

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 6. veebruar 2023
Jaga lugu
Kadrina vabatahtlike päästekomando võit võistlusel "Eliitkomando 2022" valiti Lääne-Virumaa aasta ühisteoks. Võistkonda kuulusid Jaanus Bremen, Urmo Nagel, Raido Nagel, Tauri Kivipõld, Erkki Aug ja Tõnis Tael.
Autor: Kadrina Vallavalitsus

Lääne-Virumaa aasta ühisteoks valiti Kadrina vabatahtlike päästekomando võit võistlusel "Eliitkomando 2022" ning parimaks isikuteoks Raivo Olevi ja Martin Tanningu eestvedamisel toimunud kuulivestide valmistamine ja saatmine Ukrainasse.

Maakonna aasta tegusid selgitasid Lääne-Viru omavalitsuste liit ja Virumaa Teataja kahekümnendat korda. Aasta teo tiitel antakse välja kahes kategoorias: isikutegu ja ettevõtte/asutuse/organisatsiooni ehk ühistegu. Selle aasta konkursile oli nomineeritud 11 ühistegu ja seitse isikutegu.

Ühisteo kategoorias saavutas teise koha Rakvere linna põhikoolide töö- ja tehnoloogiakeskuse rajamine ning kolmanda MTÜ Spordisarjad korraldatud Lääne-Virumaa suusasari.

Isikuteo kategoorias tuli rahvahääletusel teisele kohale ASi OG Elektra omaniku Oleg Grossi panus Ukraina riigi ja rahva toetamisel ning kolmandale Ülle Lichtfeldti võit saates "Tantsud tähtedega".

Lääne-Virumaa Uudiste lugejad valisid eelmise aasta lõpus toimunud küsitlusel Lääne-Virumaa aasta inimeseks 2022 Oleg Grossi ja aasta sündmuseks 2022 Rakvere teatri suvelavastuse "Robin Hood".

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!