Lugejamängu 2. osa: Kes on see poliitik, kellele meeldib bossa?

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 27. veebruar 2023
Jaga lugu

Meie lugejamängu “Kas tunned kohalikku poliitikut?” teises osas tuleb ära arvata, kes on see Lääne-Virumaal kandideeriv poliitik, kes kodus toimetades paneb taustaks mängima mõne bossanoovastiilis muusikapala.

Tema kodus on olulised esemed Eesti lipp ja suur seinafotode raam, kus on perefotod läbi aegade. Olulisemad fotod perealbumis on pereliikmetest, vanematest, sugulastest ja lemmikloomast, kelleks on koer.

Kodus on lisaks terrassile üheks tema lemmikpaigaks köök, kus talle meeldib askeldada, sest ta armastab võõrustada külalisi.

Kuigi tema üheks hobiks on ilukirjanduse ja luule lugemine, pole ta sellega viimasel ajal väga palju saanud aega tegeleda. Kui lapsed olid väikesed, siis nautis ta lasteraamatuid, sest nendes lugudes oli alati headust ja palju õpetlikku.

Lisaks lugemisele meeldib talle ujuda ja metsas ning mere ääres jalutamas käia. Samuti on ta sage külaline teatris, kontserditel ja näitustel ning naudib head Eesti toitu.

Kodus toimetades paneb ta YouTube’st mängima bossanoova- või lounge'i-artisti. Aga kuulab ka sageli näiteks Niall Horani, Ed Sheerani ja ABBA lugusid.

Kirjuta õige vastus siia

Lugejamängus „Kas tunned kohalikku poliitikut?“ kirjeldame igal päeval ühte riigikogu valimistel Lääne-Virumaal kandideerivat poliitikut. Teie ülesanne on arvata ära, kellest on jutt. Vastata saab kuni õige vastuse avaldamiseni.

Kõigi osalejate vahel loosime kolm auhinda, milledeks on 2x2 piletit Rakvere teatrisse ja üks osaleja saab valida endale vabalt raamatu Äripäeva kirjastatud raamatute seast.

Poliitikute tutvustused on koostatud neile esitatud seitsme küsimuse vastuse alusel.

Lääne-Virumaal kandideerijate nimekirjaga saab tutvuda SIIN

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!