Tapa meelitab uusi õpetajaid igakuise toetusega

Autor: Andres Pulver • 2. märts 2023
Ainult tellijale
Jaga lugu
Tapa vallavolikogu haridus- ja noorsootöökomisjoni esimees Aivi Must arvas, et noortel inimestel on vanadest rohkem raha vaja.
Autor: VL Valgejõgi

Tapa vald hakkab valla üldhariduskoolis, koolieelses lasteasutuses või huvi- ja spordikoolis haridustöötajana tööd alustavale isikule maksma kahe aasta jooksul igakuist toetust.

Tapa abivallavanem Riina Haljasoks rääkis, et toetust võivad saada õpetajad, tugispetsialistid, treenererid, juhendajad või muud haridusvaldkonna spetsialistid.

Toetust võivad saada inimesed, kes vastavad ametikohale kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ning on asunud haridusasutuses sellele ametikohale pärast määruse jõustumist.

Esimesel aastal on toetuse suuruseks 200 eurot kuus. Teisel aastal on toetuse suuruseks 300 eurot kuus, kui toetuse saaja on ennast Tapa valla elanikuks registreerinud, kui aga mitte, siis jätkuvalt 200 eurot kuus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus

Vormista Lääne-Virumaa Uudiste digitellimus ja saad:

  • Ühe tasuta lisakasutaja
  • Ligipääsu kogu tasulisele sisule
  • Kord nädalas ilmuva uudiskirja

Tellimust saab katkestada kuni kaks tööpäeva enne järgmist maksetähtaega

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!