Mälumängurid alustavad hooaega oktoobri keskel

Autor: Andres Pulver • 21. september 2023
Jaga lugu
Eelmisel hooajal kolmanda koha saanud Rahvuslik Kogu pärast viimast mängu auhinnalaua juures.
Autor: Maris Marko

Traditsiooniline Rakvere mälumängusari saab sel sügisel avalöögi 12. oktoobril kell 18 nagu ikka Katariina Keldris.

Mälumängusarja korraldava MTÜ Rakvere Mäluprojekt juhatuse liige Maris Marko ütles, et koroonatalved hõrendasid kilbarite ridu üksjagu ning tavapärase 15-16 võistkonna asemel osales eelmisel hooajal vaid 12 võistkonda.

"Loodame sel aastal ikka natuke arvukamat osavõttu," lausus Marko ja julgustas kõiki huvilisi 12. oktoobri õhtul Katariina Keldrisse tulema.

Osaleda saavad vabalt kokku pandud kuni viieliikmelised võistkonnad ning eriti oodatud on koolinoored. "Viimastel aastatel on meil kogu aeg olnud üks koolinoorte võistkond. Nad küll võistlevad vapralt javahel juhtub isegi, et ei jäägi viimaseks, aga tore oleks, kui neil ka omasuguseid konkurente oleks," kõneles Maris Marko.

Igas mängus küsitakse 42 küsimust erinevatel teemadel ning mängud panevad kokku võistkonnad ise mulluse paremustabeli alusel. Esimese mängu küsimused teeb mullune võitja Arkaadi.

Mängud toimuvad neljapäevaõhtuti üle nädala. Mälumängusarja korraldamist toetavad Rakvere linn ning kohalikud ettevõtjad.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!