Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 13. oktoober 2023
Ainult tellijale
Jaga lugu
Tapa sai sel hooajal esimest korda tunda võidu maitset.
Autor: Sten Reinvart/Eesti Käsipalliliit

Sellenädalase viimase meistriliiga vooru matši pidasid omavahel SK Tapa ja HC Tallinn. Tabelis vastavalt viimasel ja eelviimasel kohal paiknenud meeskonnad maadlesid pikalt ühel pulgal, kuid lõpuks napsas võidu endale Tapa seisuga 32:29 (13:13).

Tapa haaras koduväljakul initsiatiivi ja läks kahega juhtima, kuid viiendaks minutiks oli seis juba 2:2 viigis. Seejärel läks Tallinn kahega ette, skoorijateks Volodymyr Shcherban ja Danil Gumianov. 15. minutiks oli mängupilt sama, kui seis 9:7 rääkis pealinna klubi kasuks. 22. minutil realiseeris Endrik Jaanis Tapa kiirrünnaku, tuues Tapa ühe värava kaugusele viigist. Viigistav värav tuli 29. minuti eel Ailar Puhasmetsa sulest, mistõttu mindi teisele poolajale vastu seisult 13:13.