Video: lumetorm seiskas liikluse Padaorus

Autor: Lääne-Virumaa Uudised • 27. november 2023
Jaga lugu
Esmaspäeva õhtul seiskas lumetorm Padaorus liikluse.
Autor: Kaader päästeameti videost

Esmaspäeva õhtul seiskus liiklus Tallinn-Narva maanteel Padaorus ning kiiresti venis seisvate autode kolonn mitme kilomeetri pikkuseks. Seoses väga raskete liiklusoludega oli abi saabumine kinni jäänud autode vabastamiseks aeganõudev.

Esmaspäeval kell 21.21 sai häirekeskus teate, et Lääne-Virumaal Tüükri külas, Tallinn-Narva mnt 134. kilomeetril on viis autot lumes kinni. Kell 21.59 seisuga oli liiklus mõlemal sõidusuunal juba täielikult suletud.

Politsei teatel korraldas transpordiamet esimesel võimalusel ümbersõidu. Liiklus suleti Sämi ristist Varja ristini ja suunati ümber Sonda kaudu. Päästjad tegelesid autode vabastamisega. Kesköö paiku õnnestus tee puhastada ja liiklus taastus.

Esmaspäeva hilisõhtul levis lumesadu koos tuisuga Ida-Eestist lääne suunas. Tugevneb põhja- ja loodetuul, mille puhangud ulatusid sisealadel 12-15, ranniku kuni 18 m/s. Põhjarannikul ja Peipsi ääres ulatub põhja- ja kirdetuule puhangud 22 m/s. Tugevneb ka lumesadu.

Kas tahad alati teada, kui Lääne-Virumaa Uudistes sel teemal kirjutatakse? Kasuta Minu Lääne-Virumaa funktsiooni ja vali märksõnad, mida oma personaalses uudiskirjas näha tahad.

Vaata veel

Liitu uudiskirjaga ja oledki kursis, mis Lääne-Virumaal toimub

Jaga meiega huvitavat infot!